E-shop U Mistrů: Na objednávku

Některé věci dělám na objednávku: pítka pro ptáky a hmyz a čísla popisná na domy.

Pítek jsem za poslední suchá léta vymyslela a vyrobila několik typů. Některá se dají zavěsit na strom nebo do pergoly, jiná jen tak postavit do zahrady. Baví mě vymýšlet nejrůznější povrchové úpravy pítek, k tomu používám sklo, vrstvy šamotu, otisky přírodnin anebo jen nechávám hlínu, ať ukáže co umí. Některá pítka jsem doplnila ptáčky stylizovanými, na některá jsem se snažila nalepit ptáčka, který vypadá jak živý. 🙂 Můžete si vybrat z vystavených vzorů, ale také se můžeme spolu domluvit a vymyslet nové originální pítko.

Totéž platí pro čísla popisná. V nabídce mám několik variant a variací. Vedle toho mě láká tvorba domovních znamení, vím, že je to královská disciplína, ale sejdu-li se s nápaditým zákazníkem, pak se té výzvy nebojím.

Nebudu ale hned takový maximalista a připomenu své knoflíky. Co takhle unikátní Knoflík na objednávkuinspirací vám můžou být ostatní knoflíky barvou, tvarem, počtem dírek, vzorem…

Věřte mi: nápady lítají vzduchem. Pojďme je zachytit 🙂 Ale pozor, jak říkal můj první učitel v keramickém řemesle – od nápadu k hotové věci vede dlouhá cesta. Tož, neztrácejme čas.