Jak se bydlí hadům

Pracuji na zakázkách a momentálně mě baví spolupráce s Ellou Smith. Ta se nadchla pro teraristiku a já pro její studenokrevné přátele vyrábím domečky, prolézačky a mističky. Jak je vidět z fotografií, její plazí přátelé jsou s nimi spokojeni. Ella Smith natáčí a každý týden na You tube zveřejňuje videa s teraristickou tématikou.  Ella zveřejňuje mé výrobky na instagramu Smith_animal_2373, facebookovém profilu Smith animals a na stránkách www.smithanimals.eu.  Tady je video o mých výrobcích:

Květnové novinky

Mám ráda svobodu v tvorbě, proto mě baví vymýšlet domečky, prolézačky a mističky do teraria. Ella Smith je v sobotu 28.5.2021 nabízela na teraburze v Praze. Jsem zvědavá, jak se mé výrobky zamlouvaly ostatním chovatelům plazů.

Dubnové novinky

Oslovila mě dcera mé kamarádky Ella, jestli bych dokázala vyrobit domeček pro hada… Nejdřív mě ta otázka udivila, pak jsem si uvědomila jaká je to výzva, a pár nápadů jsem zrealizovala. První domečky pro hady, želvičky a gekony už Ella se svými studenokrevnými svěřenci testuje. Na dalších modelech pracuji a brzy budou k vidění jak na mých stránkách, tak na instagramu Smith_animal_2373, facebookovém profilu Smith animals.